Zakładki:
ALBUMY
APANDANY NADMIARY NA SPRZEDAŻ
CHĘTNIE ZAGLĄDAM
DLA DUCHA
KONTAKT
KULINARNE
MAM NA ZBYCIU
MOJE INNE BLOGI
MOJE PRACE MOŻNA NABYĆ W
MÓJ SKLEP
ROBÓTKOWE BLOGI
TU SIĘ UCZĘ
ULUBIONE SKLEPY
LOGO DO UNI  150
środa, 26 stycznia 2011
Z FERII

Między szaleństwami dzieci moich i siostry u rodziców na feriach wydłubałam dwie bransoletki. W tamtejszej pasmanterii doszukałam się takiego mixu koralików juz Preciosa nie Jablonex i bardzo mi się spodobał, nigdy wcześniej nie zwracałam uwagi na miksy.

Poniżej ciężko wydłubana , zainspirowana projektem S. Nybakke.

 

piątek, 14 stycznia 2011
RIGHT ANGLE 2 NITKI

Na tym zdjęciu drobne koraliki są dodane juz po

zakończeniu ściegu right angle.

czwartek, 13 stycznia 2011
CYTRYNKI

Koleżanka lubi zestawienie żółtego z niebieskim , a mi bardzo podobają się te cytrynki, kwaśne bo nie mogę napisać, że słodkie.

 

środa, 05 stycznia 2011
EGIPCJANKA

Jeśli macie dużo rożnorodnych koralików, każdy rodzaj w zbyt małej ilości, aby je wykorzystać,  to taki naszyjnik  ( projekt Alicia Shema) jest idealny żeby je tu wszystkie wpleść. W dodatku można nosić  dwustronnie , bo z obu stron kolory inaczej się rozkładają. Zastosowałam tu koraliki w rozmiarach 2, 3 , 4 , 5, 6, 8 mm, seed, szlifowane, różne szklane i perłowe.

 

 

wtorek, 04 stycznia 2011
CHUSTECZNIKÓW NIE MA KOŃCA

Chusteczniki coraz bardziej zyskują na popularności, wg wielu moich znajomych to wśród dekupażowych pudełek najlepszy prezent, oryginalny.

Pierwszy raz kupiłam preparat do spękań Heritage i stwierdzam, że jest super. Bardzo ważny dla mnie jest fakt, że druga warstwa równo się rozkłada, jakby samopoziomuje się . Nie wiem jednak dlaczego w opisach preparatow Dala i Heritage nakazują kłaść grubą powłokę drugiej warstwy, to nieprawda , jeśli tak się zrobi preparat pęka w nieskończoność i robią się brzydkie gwiadzy, wystarczy aby preparat 2 pokrył preparat 1, bez nebezpiecznego pogrubiania.

Oczywiście spękań nie widać , są srebrne, dlatego.

Niżej mój ukochany motyw w wersji ryżowej.

 

 

I elfiki, które kiedys dostałam od Basi z Ja Emigrantka. Gwiazdki wycięte dziurkaczem ze srebrnego papieru do pakowania.

a taki bajer ?