Zakładki:
ALBUMY
APANDANY NADMIARY NA SPRZEDAŻ
CHĘTNIE ZAGLĄDAM
DLA DUCHA
KONTAKT
KULINARNE
MAM NA ZBYCIU
MOJE INNE BLOGI
MOJE PRACE MOŻNA NABYĆ W
MÓJ SKLEP
ROBÓTKOWE BLOGI
TU SIĘ UCZĘ
ULUBIONE SKLEPY
LOGO DO UNI  150
czwartek, 31 marca 2011
NA KORALIKI

Zrobiłam 2 pudełka na woreczki z koralikami, jedno dla siebie to poniżej i bordowe do sklepu. Są to właściwie wytwory mojego ekperymentowania z krakien Heritage.  Bordową skrzynkę pokryłam krakiem tylko w kilku miejscach, popsikałam lakierem spirytusowym, a potem dużo warstw akrylu dla wyrównania, wyszło. ŻÓŁTA SKRZYNKA cała w kraku, na to spray spirutusowy, a na spray Touch me. Kupiłam po raz pierwszy porporinę w paście, myślałam, że nie zostawi metalicznej mgiełki, ale jeszcze gorzej, wolę więc pył.

sobota, 26 marca 2011
LILAC Z TOHO

Od pewnych wzorów nie da się uwolnić, podobają się Wielu, a dla mnie robota w kółko tego samego. Tym razem bez w całości z Toho. Zobaczcie jak świetnie te dwukolorowe koraliki imitują płatki bzu.

 

czwartek, 24 marca 2011
Kaboszony

Chcę Wam pokazać jakie piekne kaboszony robi dla mojego sklepu Pani Zuza, a wszystko  dzięki Ewie z Koralikarni Ewa jest wspołtwórcą mojego sklepu, pomaga mi i doradza w różnych sprawach, za co jej bardzo jestem wdzięczna i bardzo dziękuję.

wtorek, 22 marca 2011
SŁODKO CIĄGLE

Nie wiem czemu ostatnio jak lalka Barbie wszystko co wybieram to różowe albo takie słodkie jak te kwiatki.

 

niedziela, 20 marca 2011
PIĘKNE GRECKIE WYROBY

W piątek trafiłam do hurtowni ze wspaniałymi greckimi wyrobami. Przepiękne elementy, szczególnie te metalowe uszlachetnione, uważam, że są naprawdę bardzo eleganckie i oryginalne, a te złoto starzone - dla mnie rewelacja.

 

A ceramika grecka, CUDO

Wszystko w Bead Beauty a jak się spodoba będzie więcej do wyboru,

a to przykład wykorzystania, kompozycja LEMONIQ BY EWA MINGE

 

 

 

 

 

 

 

piątek, 18 marca 2011
Kolejne kaprysy

Kaprysy na zamówienie. Pierwsza dla dziewczynki, wykonana z koralików TOHO 11 silver-lined milky mauve i silver-lined purple oraz kryształków Jablonex 4 mm w kolorach luster transparent amethyst i coated hot cranberry.

 

Druga w komplecie z kolczykami (wzór kolczyków N. Angel) z drobnych Jablonex i Jablonex 4 mm jet bronze picasso.

 

sobota, 12 marca 2011
E-KURSY

Tyle już naplotłam tych bransoletek, a tu jeszcze ciągle nowe kolory kryształków mnie kuszą. Zabrałam się za  e- kursy do mojego sklepu, oczywiście pierwsza na tapetę poszła caprice, kto nie rozumie darmowych schematów, może sięgnać po kursik. Myślę, że nawet  początkujący da radę . Przekierowanie do kursu w sklepie po kliknięciu na zdjęcie.

środa, 09 marca 2011
Z TRÓJKĄCIKÓW

Bransoletka zrobiona z trójkącików Toho 8. Dodałam trochę kryształków 3 mm. Bardzo łatwy, przyjemny, szybki herringbone stitch, w polskich opracowaniach brzmi jako jodełka, a mi bardziej przypomina nie rybią ość ale rybią łuskę. W poście poniżej schemat ściegu, zdjęcie z gazety, nie wychodziły mi te przejścia nitek zbyt ładnie, kiedy chciałam sama opracować schemat, może następnym razem  się uda.

LADDER I HERRINGBONE STITCH

Herringbone stitch zaczynamy od ladder stitch (drabinka). Liczba koralików jako początku dla herringbone musi byc parzysta.

Dalej tak :

 

 

wtorek, 08 marca 2011
TROCHĘ SERWETEK

Widzę, że moje candy cienko idzie, szkoda, może nie podoba się ? Mam nadzieję jednak, że ten kto wylosuje będzie zadowolony. Pudełka leżą i się prawie marnują. Ostatnio jakoś podoba mi się zupełnie prosty dekupaż, bez wielkich ceregieli. Ot nowe serwetki.