Zakładki:
ALBUMY
APANDANY NADMIARY NA SPRZEDAŻ
CHĘTNIE ZAGLĄDAM
DLA DUCHA
KONTAKT
KULINARNE
MAM NA ZBYCIU
MOJE INNE BLOGI
MOJE PRACE MOŻNA NABYĆ W
MÓJ SKLEP
ROBÓTKOWE BLOGI
TU SIĘ UCZĘ
ULUBIONE SKLEPY
LOGO DO UNI  150
środa, 29 września 2010
MAŁA CZERWONA

Mała czerwona szkatułka z banalnym motywem róż, na wysoki połysk.

 

wtorek, 28 września 2010
FIOLET I CZERŃ

Kolejna bransoletka, do której trudno mi było znależć szerokie zapięcie, nie wiem skąd dziewczyny biorą takie stylowe zakończenia , bo ja obszukałam wszystkie sklepy internetowe, które znam i nic fajnego nie znalazłam. A z trzech hurtowni lokalnych, tylko jedna miała coś takiego i nic poza, w sumie może być ,ale wolałabym coś bardziej wyszukanego.

 

poniedziałek, 27 września 2010
W ZACZAROWANYM OGRODZIE

Dziękuje za rady dotyczące blogów, zostaję więc na bloxie, a najbardziej przekonał mnie komentarz Sabinki, spokój to to, co lubię najbardziej w moim blogu. Blox ma także wyrażny podział na kategorie, co jest dla mnie ważne. Tymczasem szkatułka decu. Wiecie jak to jest ? Kiedy mam już dosyć babrania się w farbie, zasiadam do koralików , a kiedy tyłek boli i brzuszek rośnie idę poruszać się przy decu, a najlepiej robić wszystko równocześnie. Jutro nowa branoletka.

sobota, 18 września 2010
CAPRICHO

Wszyscy przenoszą się na bloggera, rzeczywiście blogger ma dużo fajnych gadżetów, ale jak tu przenieść te wszystkie zdjęcia, bo szkoda je rozdzielać na dwa blogi, kto mnie namówi na bloggera? A kto mnie namówi do zostania na bloxie ?

Wzór wzięty z nowej gazetki hiszpańskiej od Magdy z Madrytu. Z koralików Toho i ślicznych szlifowanych Jablonenexów.  Alem się narobiła, szłam spać śmiertelnie umęczona dłubaniem a w nocy śniło mi się ,że zbieram w kółko rozsypujące się koraliki i tak jak to we śnie bez końca, koszmar jakiś , nauczka- nie należy przesadzać .

 

 

środa, 15 września 2010
DLA EMILKI

Dla koleżanki córki takie małe coś . Inspiracja Ch.S . Hoghe.

wtorek, 14 września 2010
STAROŻYTNA

Dziwna sprawa wynikła z zielonym naszyjnikiem, okazało się ,że klientka zamówiła taki sam także u Szupy, naszyjnik Asi jest bliższy oryginałowi, ja nie mogłam znależć takiego kamienia. Zastanawiałysmy się z Asią po co i dlaczego, bo zamawiała w tym samym czasiea, ale już się wyjasniło, zamawiała u każdej z nas po k8ilka rzeczy i przez pomyłkę ten jeden naszyjnik zdublowała.

A ja wydłubałam teraz bransoletkę, chyba najbardziej lubię robić właśnie bransoletki, szybko widać efekt i są takie kobiece. Ta jest wg projektu Nancy Zellers, oczywiście z modyfikacjami by dostosować projekt do moich koralików. Całość utrzymana jest w kolorach ciemnostalowym i rdzawoałotym. Szeroka. Koraliki JABLONEX.  Inspiracja Nancy Zellers.

 

sobota, 11 września 2010
AWENTURYN W OPRAWIE

Dziś przedstawiam wam swoją pierwszą pracę, w której obtoczyłam koralikami kamień. Inspiracją była jedna z prac Patrizi Tager, którą podesłała mi klientka.

Dzięki pomocy Alicji oraz Ewy, których wskazówki i rady okazały sie bezcenne i którym bardzo , bardzo dziekuję, udało mi się wykonać taki oto naszyjnik:

Jest to kamień awenturyn a koraliki marki Jablonex, nie takie jak japońskie , ale też sie tu sprawdziły.

czwartek, 09 września 2010
9 SZNURECZKÓW.

Dziś bransoletka perełkowa na bis, tym razem składająca się z 9 sznureczków. Koraliki te są tak urocze, że nawet nie trzeba skomplikowanych wzorów, aby wydobyć ich urodę .