Zakładki:
ALBUMY
APANDANY NADMIARY NA SPRZEDAŻ
CHĘTNIE ZAGLĄDAM
DLA DUCHA
KONTAKT
KULINARNE
MAM NA ZBYCIU
MOJE INNE BLOGI
MOJE PRACE MOŻNA NABYĆ W
MÓJ SKLEP
ROBÓTKOWE BLOGI
TU SIĘ UCZĘ
ULUBIONE SKLEPY
LOGO DO UNI  150
piątek, 29 października 2010
DZIECI DAWNIEJ

Chciałam pokryć te obrazki spękaniami dala i co sie okazało, w pojemniku zamiast kraka była spleśniała maż. Krak spleśniał, jeszcze czegoś takiego nie widziałam, macie pojęcie ? Zamiast spękań , jest touch-me. Dziękuję wam dziewczyny za słowa otuchy, nie ma co drugi raz stawać po kasę z uni bo juz zapowiedzieli, że to był ostatni taki projekt, więcej dotacji na małe firmy nie będzie, przynajmniej w Gdańsku skończyły sie pieniądze. Akurat tu spełniałam dwa z 3 kryteria dostępu , bo też nia każdy może taką ankietę wysłać. Na szczęście dzięki kochanym rodzicom sklepik powstanie. Już jestem podjarana i wymyślam nazwę ,

CAPRICE ziemista

To już ostatnia w tej serii, skończyły się koraliki .

 

środa, 27 października 2010
RÓŻE I GLICYNIE

Chyba zrobiło się nudno na moim blogu, co by tu zamieścić by was nieco bardziej zainteresować , macie jakieś propozycje, pytania? W poście poniżej odkryję wam "tajemnicę" mojego kleju do dekupażu. A chustecznik jeden z ciemnym dołem , hi hi brawo dla Izabeli za skojarzenie z głęboką depresją, jeszcze mi został, nie musiałam się spieszyć to sobie go podrasowałam.

 

KLEJ CASTO

 

Takiego kleju używam do decoupage. Jest to klej winylowy do tapet, taka tubeczka dostępna w Castoramie za około 6 zł, opróżniam go do słoiczka i dodaję wody ciepłej w proporcji 1:1. Odstawiam na kilka godzin, aby klej się rozrzedził, przedtem oczywiście potrząsam słoiczkiem. Otrzymujemy 120 ml bardzo dobrego i bardzo wydajnego kleju jedynie za 6 zł.

Jesli nie macie w pobliżu Castoramy to najpewniej każdy inny klej winylowy się nada (ale nie w proszku musi byc do poklejania borderów).

wtorek, 26 października 2010
CAPRICE trzy kolory

Dzisiaj ogłosili wyniki kto przeszedł dalej w konkursie o dotację z uni, ze 180 osób ,które wypełniły ankietę, pierwsze 60 z najwyższą punktacją przeszło dalej, ja byłam na 94 miejscu, także z uni nicziewo nie budjet, a ostatecznie tylko 2O osób dostanie kasę. Mówi się trudno, pozostaje mi liczyc na siebie, i nie zrażam się , z pieniędzmi z uni byłoby wszystko od razu, a tak będzie po prostu wolniej, ale będzie. Nie można przejść obojętnie koło takich ślicznych koralików.

piątek, 22 października 2010
FALA

Dziś fala na drucie pamięciowym, ściegiem pejotlowym, który  spowodował tu takie oto fajne sfalowanie koralików.

 

 

 

 

czwartek, 21 października 2010
CHUSTECZNIKI Z CIEMNYM DOŁEM

Zdjęcia kiepskie bo robione wieczorem , żle naświetliłam, chusteczniki miały być różnorakie oby dół był ciemny.

 

DLA DZIEWCZYNEK

I tu zdjęcia kiepskie, miały byc księżniczki i Hana M.

 

 

 

piątek, 15 października 2010
CAPRICHO czerwono-czarna

Pewno już was nudzę tymi bransoletkami , ale uparłam się ,że zrobię całą kolekcję w różnych kolorach, został mi jeszcze jeden odcień do wyrobienia , a na następne zakupię rózniaste kolory i będę kombinować wzorki. Dziś jak tytuł posta wskazuje. A zanim będą nowe cała seria skrzynek dekupażowych , także się nie martwcie,ze same branoletki pokazuję .

 

środa, 13 października 2010
CAPRICHO benzynkowa

Kolejna kapryska benzynkowa- mój ulubiony odcień,  teraz z zapięciem , a kto zgadnie jakie będą dwa kolory kolejnej kapryski?

 

 
1 , 2