Zakładki:
ALBUMY
APANDANY NADMIARY NA SPRZEDAŻ
CHĘTNIE ZAGLĄDAM
DLA DUCHA
KONTAKT
KULINARNE
MAM NA ZBYCIU
MOJE INNE BLOGI
MOJE PRACE MOŻNA NABYĆ W
MÓJ SKLEP
ROBÓTKOWE BLOGI
TU SIĘ UCZĘ
ULUBIONE SKLEPY
LOGO DO UNI  150
czwartek, 03 grudnia 2009
ZAWIESZKI ŚWIĄTECZNE

Uf, zmęczyłam się tym kolejnym hurtem. Zawieszki są na sklejce o śr. 12 cm . Na wysoki połysk z brokatem, którego oczywiście tu nie widać.

 

 

 

piątek, 27 listopada 2009
ŚWIECZNIK

Obklejony jedną serwetką i pokryty szkliwem Maimeri , w chwili czasu napiszę o moich z nim perypetiach.

 

środa, 18 listopada 2009
KOMPLECIK NA BOŻE NARODZENIE

Miał być dla Unikalnych do kolekcji bożonarodzeniowej, odwiedziła mnie  jednak koleżanka i zgarnęła dla siebie, nie może oprzeć się aniołkom.  Komplet pokryłam moim ulubionym werniksem brokatowym " Gwiezdny pył " z Castoramy, potem odrobinię Fluggera, i na koniec werniks szklący Maimeri , który zakupiła mi przez swoją wielką uprzejmość Ania Chmura.  Jak się okazuje Gdańsk to wielka dziura w stosunku do W-wy , bo nawet w plastyku nie dostałam czegoś takiego. Z werniksem odbyłam oczywiście wiele prób, ale o tym w innym poście.

a tu widać bardziej efekt szkliwa

 

 

piątek, 13 listopada 2009
WIGILIJNY WIECZÓR

Tym razem kolejna serwetka z zimowej serii, na płytce mdf. Muszę się Wam pochwalić,  że  domalowałam sama brakujące tło serwetki; zawodowych plastyków proszę o wyrozumiałość, rysować nie umiem , więc jestem z siebie bardzo dumna, że jako tako udało mi się odtworzyć połowę konia. Z drugiej strony serwetki , słabiej mi wyszło, ale jak na mnie  chyba też może być.